KOVOS družstvo Teplice

Hlavní strana

Podnikatelský subjekt s názvem KOVOS družstvo Teplice, zapsal Krajský soud v Ústí nad Labem, odd. vložka: DrXXVIII 54. Jeho identifikační číslo je 29289

 
 

Výpis z obchodního rejstříku KOVOS družstvo Teplice

Datum zápisu: 24. 11. 1951

Právní forma:Družstvo

Spisová značka:Krajský soud v Ústí nad Labem, odd. vložka: DrXXVIII 54

Identifikační číslo:29289

Datová schránka: Právnické osoby - identifikátor: y5ugq6q

Předmět podnikání: Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
Nákup, prodej a přeprava střeliva do zbraní podléhajících...
Nákup, prodej a přeprava zbraní podléhajících registraci podle zákona
Zámečnictví, nástrojářství
Zednictví
Vodoinstalatérství
Výroba nástrojů
Opravy motorových vozidel
Klempířství
Topenářství
Nástrojářství
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského...
Povrchové úpravy a svařování kovů
Výroba kovového spotřebního zboží
Velkoobchod
Specializovaný maloobchod
Výroba, montáž, opravy, rekonstrukce a periodické zkoušky...
Projektová činnost v investiční výstavbě special. ústřední vytápění...
Výroba, instalace a opravy ústředního vytápění a větrání
Revize a zkoušky provozovaných kotlů a tlakových nádob v rozsahu...
Montáž, opravy a revize vyhrazených plynových zařízení,plnění...
Montáž, opravy, rekonstrukce, revize a zkoušky vyhrazených...
Prodej pohonných hmot a maziv

Adresa společnosti

Sídlo: Okružní 300, 407 25 Verneřice
od 07. 01. 2013
Verneřice, Okružní 300, PSČ 40725
od 06. 08. 2012 do 07. 01. 2013
Teplice, Dlouhá 39, PSČ 41544
od 13. 11. 1992 do 06. 08. 2012
Teplice
od 24. 11. 1951 do 13. 11. 1992
Okružní 300, 40725 Verneřice

Skutečnosti

  Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
od 15. 08. 2014

  Členská schůze ze dne 13.9.1997 schválila nové stanovy družstva.
od 04. 02. 1998 do 08. 05. 2004

  Členská schůze dne 5.9.1992 schválila podle § 11 zák.č.42/1992Sb., a podle § 513/1991 Sb., nové stanovy družstva přizpůsobenéúpravě v obchodním zákoníku.
od 13. 11. 1992 do 08. 05. 2004

  Výše částky převedené do nedělitelného fondu podle § 18 odst.2zák.č.42/1992 Sb.,: 32 099 000,- Kčs.
od 13. 11. 1992 do 08. 05. 2004

  čl. 18 stanov:Člen je povinen podle rozhodnutí členské schůze přispět k úhraděztráty družstva vykázané v ročním účetním výkazu, pokrytíprvotní platební neschopnosti trvající déle než 6 měsícůa úhradě schodku při zrušení družstva likvidací. Uhrazovacípovinnost se týká ztrát a schodků vzniklých za dobu vykonáváníjejich funkce.Uhrazovací povinnost je omezena částkou rovnající se dvojnásobkuzákladního členského podílu každého člena. Předseda družstvaručí desetinásobkem, členové představenstva pětinásobkem,členové přímo řízení předsedou a vedoucí závodu /provozů/seriové výroby trojnásobkem základního podílu. Při souběhuručebních povinností však jen nejvyšší možnou částkou.Částky jimiž členové přispěli k úhradě ztráty družstva, mohoubýt na základě usnesení členské schůze zcela nebo částečněvráceny v průběhu tří let od splnění uhrazovací povinnosti.
od 09. 10. 1991 do 24. 08. 1995

  čl. 16 stanov:Člen družstva je povinen složit při vzniku členství základníčlenský podíl ve výši 2000,- Kčs v hotovosti.Základní členský podíl může být splacen ve splátkách nejpozdějido jednoho roku, přičemž 25% členského podílu je člen povinensložit do jednoho měsíce od vzniku členství.
od 09. 10. 1991 do 13. 11. 1992

  čl. 6 stanov:Člen družstva je povinen při vzniku členství v družstvu uhraditzápisné ve výši 100,- Kčs.
od 09. 10. 1991 do 13. 11. 1992

  Opětovně byli zvoleni:Jaroslav Šnek, jako předsedaJaroslav Nachtman, jako místopředsedaHelena VolhejnováRudolf LukášFrantišek UngermanViktor VaňhaJosef ŠavrdaZdeněk PrskavecOlga GabčanováBlanka Horníková
od 19. 11. 1987 do 18. 05. 1990

  Opětovně byli zvoleni:Jaroslav Šnek, jako předsedaJaroslav Nachtman, jako místopředsedaHelena VolhejnováMichal StrnadelRudolf LukášFrantišek UngermanViktor Vaňha
od 18. 02. 1983 do 18. 05. 1990

  Opětovně byli zvoleni:Jaroslav Šnek, jako předsedaVáclav Polanský, jako místopředsedaHelena VolhejnováJaroslava ČiperováStanislav KovářBronislav Čmelík
od 21. 12. 1978 do 18. 05. 1990

  Výkonným a řídícím orgánem družstva je představenstvo družstvaskládající se z 5 až 11 členů volených výroční členskou schůzí(shromážděním delegátů) na dobu tří let. Představenstvo volí zesvého středu předsedu a místopředsedu družstva.
od 20. 11. 1974 do 09. 10. 1991

  Opětovně byli zvoleni:Jaroslav Šnek, jako předsedaVáclav Polanský, jako místopředsedaJaroslav NachtmannJaroslav PlatilHelena VolhejnováJindřiška Záklasníková
od 01. 08. 1974 do 01. 08. 1974

  Touto členskou schůzí byly přijaty a zapisují se změny článkůstanov výrobního družstva: článek 3 odst.1, čl.9 písm.b, čl.16a,čl.36a odst.2, čl.42 odst.1 písm.b, čl.44 odst.5, čl.48 odst.1,čl.49 odst.3, čl.59 odst.5.
od 18. 01. 1972 do 08. 05. 2004

  Tyto změny stanov výrobního družstva byly schváleny Českýmsvazem výrobních družstev dne 10.srpna 1971 podle § 90 odst.2hospodářského zákoníka číslo 119/1964 Sb..
od 18. 01. 1972 do 08. 05. 2004

  Výroční členskou schůzí konanou dne 27.března 1970 byly přijatynové vzorné stanovy, které byly schváleny podle § 90 odst.2hospodářského zákoníku číslo 109/1964 Sb. Českým svazemvýrobních družstev v Praze.
od 15. 10. 1970 do 08. 05. 2004

  Výroční členskou schůzí ze dne 19.dubna 1969 byly přijaty novéstanovy družstva, schválené Českým svazem výrobních družsteva provedeny změny v představenstvu.
od 24. 06. 1969 do 08. 05. 2004

  Nejvyšším orgánem družstva je členská schůze (shromážděnídelegátů).
od 24. 06. 1969 do 24. 08. 1995

  Členský podíl činí 500 Kčs, členové ručí za ztráty družstva dovýše dvojnásobku podílu.
od 24. 06. 1969 do 09. 10. 1991

  Podnikatelským orgánem družstva je představenstvo, skládající sez 9 - 13 členů volených členskou schůzí na období 5 let.Představenstvo volí každý rok ze svého středu předsedu amístopředsedu představenstva. Představenstvo rozhoduje ojmenování a odvolání ředitele, který podle usnesenípředstavenstva řídí operativně hospodářskou činnost družstva arozhoduje o všech záležitostech, které nejsou stanovamivyhraženy členské schůzi nebo představenstvu.
od 24. 06. 1969 do 20. 11. 1974

  Opětovně byli zvoleni:František Tomášek, předsedaVladimír Slepička, místopředsedaZdeněk KubátVáclav HlaváčJaroslav HřebíkDrahomír Sýkora
od 07. 03. 1969 do 24. 06. 1969

  Výroční členskou schůzí ze dne 18.3.1967 byly přijaty změnystanov v čl.1, čl.2 odst.1, 6 odst.2,3, čl.9 odst.1 písm.c.d.,čl.14, 42 odst.1, 44 odst.4, 47, 53 odst.3,54,59,60,61,62s drobnými úpravami podle souhlasu dle usnesení představenstvaSvazu výrobních družstev v Praze z 22.2.1967.
od 19. 09. 1967 do 08. 05. 2004

  Zapisuje se nové znění článku 60 odst. 1 družstevních stanov,vzhledem k nové úpravě důchodové daně.
od 12. 05. 1966 do 08. 05. 2004

  Stanovy družstva byly schváleny dne 31.12.1965 Krajským svazemvýrobních družstev v Ústí nad Labem se sídlem v Liberci.
od 11. 02. 1966 do 08. 05. 2004

  Členskou schůzí ze dne 18.12.1965 přijaty od 1.1.1966 novévzorové stanovy vydané Ústředním svazem výrobních družstevv Praze, odpovídající ustanovením hospodářského zákoníkua změněn název družstva.
od 11. 02. 1966 do 08. 05. 2004

  Opětovně byli zvoleni:František Tomášek, jako předsedaJindra ZáklasníkováPetr Linhart
od 07. 07. 1964 do 24. 06. 1969

  Opětovně byli zvoleni:František KlaubAntonín ŠvestkaJindřiška ZáklasníkováJosef BorlFrantišek ManyokiIvan ŠvajkaVěra HejtmánkováFrantišek Hájek
od 13. 08. 1963 do 24. 06. 1969

  Opětovně byli zvoleni do výboru:Antonín ŠvestkaFrantišek KlaubAntonín ŠvestkaJindřiška Záklasníková
od 13. 08. 1963 do 24. 06. 1969

  Členové náhradního výboru:Antonín Švestka, bytem Teplice, Duchcovská 258Jaroslav Aim, bytem Teplice I, 28.října 891/11, jako předsedaFrantišek Klaub, bytem Teplice-Trnovany, Šmeralova 1045/4, jakomístopředsedaJindřiška Záklasníková, bytem Úštěk, Podskalská 89.
od 20. 11. 1962 do 24. 06. 1969

  Opětovně byli zvoleni do výboru:Antonín ŠvestkaJaroslav Aim, jako předsedaFrantišek KlaubAntonín ŠvestkaJindřiška Záklasníková
od 20. 11. 1962 do 13. 08. 1963

  Opětovně byli zvoleni:Jaroslav Aim, jako předsedaFrantišek KlaubAntonín ŠvestkaJindřiška ZáklasníkováJosef BorlFrantišek ManyokiIvan ŠvajkaVěra HejtmánkováFrantišek Hájek
od 20. 11. 1962 do 13. 08. 1963

  Členové náhradního výboru:Antonín Švestka, bytem Teplice, Duchcovská 258Jaroslav Aim, bytem Teplice I, 28.října 891/11, jako předsedaFrantišek Klaub, bytem Teplice-Trnovany, Šmeralova 1045/4, jakomístopředsedaVladimír Kalaš, bytem Trnovany, Doubravská 836/27Jindřiška Záklasníková, bytem Úštěk, Podskalská 89.
od 15. 04. 1959 do 20. 11. 1962

  Opětovně byli zvoleni do výboru:Antonín ŠvestkaJaroslav Aim, jako předsedaFrantišek KlaubVladimír KalašAntonín ŠvestkaJindřiška Záklasníková
od 15. 04. 1959 do 20. 11. 1962

  Členové náhradního výboru:Miroslav Malý, bytem Teplice, K.Čapka 25Antonín Švestka, bytem Teplice, Duchcovská 258Jaroslav Aim, bytem Teplice I, 28.října 891/11, jako předsedaFrantišek Klaub, bytem Teplice-Trnovany, Šmeralova 1045/4, jakomístopředsedaVladimír Kalaš, bytem Trnovany, Doubravská 836/27Vladimír Procházka, bytem Teplice II, Koněvova 29Josef Žatečka, bytem Boletice n.L., Spojenců 135Jiří Urban, bytem Teplice, Bratislavská 2007Jindřiška Záklasníková, bytem Úštěk, Podskalská 89.
od 29. 05. 1958 do 15. 04. 1959

  Opětovně byli zvoleni do výboru:Miloslav MalýAntonín Švestka
od 29. 05. 1958 do 15. 04. 1959

  Členové náhradního výboru:Oldřich Dubšar, bytem Ústí nad Labem, jako předsedaKarel Krupka, bytem Teplice II, Engelsova 35Václav Kratochvíl, bytem Úštěk čp.34Vladimír Hlaváček, bytem Děčín, nám.5.května 5Miroslav Malý, bytem Teplice, K.Čapka 25Antonín Švestka, bytem Teplice, Duchcovská 258Josef Mitterwald, bytem TrmiceJosef Novotný, bytem BožtěšiceIng. Vilém Nejedlý, bytem Teplice
od 03. 01. 1957 do 29. 05. 1958

  Náhradní výbor:Jaroslav Švadlena, bytem Ústí nad Labem - Klíše, V osadě 7Otylie Peřková, bytem Teplice, Dubská 15/51.
od 03. 01. 1957 do 03. 01. 1957

  Členové ručí mimo svůj podíl ještě další částkou ve výšidvojnásobku podílu.
od 07. 03. 1955 do 09. 10. 1991

  Opětovně byli do výboru zvoleni:Gustav OndráčekRůžena Tomíčková, bytem Teplice, Americká 4Jan Cyterák, bytem Velemín čp.84.
od 07. 03. 1955 do 24. 06. 1969

  Členský podíl činí 500 Kčs a je splatný do 1 roku od přijetí začlena.
od 07. 03. 1955 do 24. 06. 1969

  Opětovně byli do výboru zvoleni:Gustav Ondráček, jako předsedaJosef SchusserAntonín Zetek.
od 07. 03. 1955 do 07. 03. 1955

  Údaje o zřízení podniku:Družstvo bylo založeno na stanovách přijatých v ustavující valnéhromadě, konané dne 2.dubna 1948, které byly nahraženy zcelanovými stanovami, přijatými valnou hromadou dne 30.12.1949a dodatku k těmto novým stanovám přijatém na valné hromadě dne15.11.1951, a odpovídají tyto stanovy § 157 ústavy z 9.5.1948.
od 24. 11. 1951 do 08. 05. 2004

  Převod proveden z moci úřední.
od 24. 11. 1951 do 08. 05. 2004

  Ručení: Každý člen ručí za závazky družstva nejen převzatýmipodíly nýbrž ještě další částkou 1000 Kčs za každý podíl.
od 24. 11. 1951 do 07. 03. 1955

  Členský podíl činí 1000 Kčs a musí být podle rozhodnutípředstavenstva zaplacen buď najednou nebo v přiměřenýchsplátkách do jednoho roku od přijetí žadatele za člena.
od 24. 11. 1951 do 07. 03. 1955

Statutární orgán společnosti

Název/Jméno: ŠPITÁLNÍK KAREL

IČO: 43744281

Funkce: Statutární orgán - předseda družstva
od 23. 07. 2005
Statutární orgán - předseda představenstva
od 10. 12. 2001 do 23. 07. 2005

Adresa: Růžová 595/16, 289 22 Lysá nad Labem
od 06. 11. 2015
Lysá nad Labem, Růžová 595, PSČ 28922
od 10. 12. 2001 do 06. 11. 2015


Název/Jméno: BÁŠA PETR

Funkce: Statutární orgán - člen představenstva
od 10. 12. 2001 do 23. 07. 2005

Adresa: Nymburk, Jižní 2233, PSČ 28800
od 10. 12. 2001 do 23. 07. 2005


Název/Jméno: POKORNÝ PAVEL

IČO: 49063375

Funkce: Statutární orgán - místopředseda představenstva
od 10. 12. 2001 do 28. 03. 2002
Statutární orgán - člen představenstva
od 24. 08. 1995 do 10. 12. 2001

Adresa: Teplice, Přítkovská 1611/10
od 24. 08. 1995 do 28. 03. 2002


Název/Jméno: HŮLA PETR

Funkce: Statutární orgán - člen představenstva
od 10. 12. 2001 do 23. 07. 2005

Adresa: Mníšek pod Brdy, Stříbrná Lhota 939, PSČ 25210
od 10. 12. 2001 do 23. 07. 2005


Název/Jméno: SVOBODA MARTINA

Funkce: Statutární orgán - člen představenstva
od 10. 12. 2001 do 28. 03. 2002

Adresa: Teplice, Laubeho 14, PSČ 41501
od 10. 12. 2001 do 28. 03. 2002


Název/Jméno: HROMÁDKA KAREL

IČO: 66455669

Funkce: Statutární orgán - místopředseda
od 18. 05. 1990 do 10. 12. 2001
Statutární orgán - člen
od 07. 03. 1969 do 01. 08. 1974

Adresa: Teplice, Pařížská 4/1511
od 18. 05. 1990 do 10. 12. 2001
Teplice, Alejní 1918/1
od 07. 03. 1969 do 01. 08. 1974


Název/Jméno: JOHN ZDENĚK

IČO: 16363680

Funkce: Statutární orgán - člen představenstva
od 04. 02. 1998 do 10. 12. 2001

Adresa: Teplice, Nedbalova 1836
od 27. 06. 2001 do 10. 12. 2001
Duchcov, Osecká 74
od 04. 02. 1998 do 27. 06. 2001


Název/Jméno: JANOUŠEK FRANTIŠEK

IČO: 10416072

Funkce: Statutární orgán - člen představenstva
od 27. 06. 2001 do 10. 12. 2001
Statutární orgán - člen
od 18. 05. 1990 do 27. 06. 2001

Adresa: Verneřice 316, okres Děčín
od 18. 05. 1990 do 10. 12. 2001


Název/Jméno: KUČÍREK JAN

Funkce: Statutární orgán - předseda
od 24. 08. 1995 do 10. 12. 2001
Statutární orgán - předseda
od 18. 05. 1990 do 24. 08. 1995

Adresa: Teplice, Přítkovská 1611/10
od 24. 08. 1995 do 10. 12. 2001
Teplice, Fučíkova 1611
od 18. 05. 1990 do 24. 08. 1995


Název/Jméno: VOJTÍŠEK EMIL

Funkce: Statutární orgán - člen představenstva
od 24. 08. 1995 do 04. 02. 1998
Statutární orgán - člen představenstva
od 09. 10. 1991 do 24. 08. 1995

Adresa: Teplice, Štúrova 1262
od 24. 08. 1995 do 04. 02. 1998
Teplice, Kollárova 1459/21
od 09. 10. 1991 do 24. 08. 1995


Název/Jméno: MAZZOLINI NORBERT

Funkce: Statutární orgán - člen představenstva
od 12. 07. 1994 do 24. 08. 1995

Adresa: Teplice II, Přítkovská 1609/6
od 12. 07. 1994 do 24. 08. 1995


Název/Jméno: ZELENÝ JIŘÍ

IČO: 15065961

Funkce: Statutární orgán - člen představenstva
od 09. 10. 1991 do 04. 02. 1998

Adresa: Úštěk, 1.máje 30, okres Litoměřice
od 09. 10. 1991 do 04. 02. 1998


Název/Jméno: DVOŘÁK ALOIS

Funkce: Statutární orgán - člen představenstva
od 09. 10. 1991 do 13. 11. 1992

Adresa: Teplice, Kubánské revoluce 2321/20
od 09. 10. 1991 do 13. 11. 1992


Název/Jméno: KAČÍN JOSEF

Funkce: Statutární orgán - člen představenstva
od 09. 10. 1991 do 12. 07. 1994

Adresa: Teplice, Bulharská 3
od 09. 10. 1991 do 12. 07. 1994


Název/Jméno: KLAŠKA LADISLAV

Funkce: Statutární orgán - člen
od 18. 05. 1990 do 12. 07. 1994

Adresa: Proboštov, Proboštovská 284, okres Teplice
od 18. 05. 1990 do 12. 07. 1994


Název/Jméno: POSPÍŠIL JAROMÍR

IČO: 60687533

Funkce: Statutární orgán - člen
od 18. 05. 1990 do 09. 10. 1991

Adresa: Teplice, Koněvova 1262
od 18. 05. 1990 do 09. 10. 1991


Název/Jméno: DOBRÝ ZDENĚK

IČO: 48691453

Funkce: Statutární orgán - člen
od 18. 05. 1990 do 09. 10. 1991

Adresa: Česká Lípa, Jižní 1843
od 18. 05. 1990 do 09. 10. 1991


Název/Jméno: MILFAITOVÁ LUDMILA

IČO: 62782703

Funkce: Statutární orgán - člen
od 18. 05. 1990 do 09. 10. 1991

Adresa: Česká Kamenice, Markvartice 243, okres Děčín
od 18. 05. 1990 do 09. 10. 1991


Název/Jméno: MUZIČKA VLADIMÍR

Funkce: Statutární orgán - člen
od 18. 05. 1990 do 09. 10. 1991

Adresa: Zabrušany 40, okres Teplice
od 18. 05. 1990 do 09. 10. 1991


Název/Jméno: KUBÍK VLADIMÍR

IČO: 16420446

Funkce: Statutární orgán - člen
od 18. 05. 1990 do 04. 02. 1998

Adresa: Most, Křížova 895/7/710
od 18. 05. 1990 do 04. 02. 1998


Název/Jméno: ŠNEK JAROSLAV

Funkce: Statutární orgán - předseda
od 09. 12. 1970 do 18. 05. 1990
Statutární orgán - člen
od 24. 06. 1969 do 09. 12. 1970

Adresa: Teplice 2, Gagarinova 1429
od 11. 03. 1989 do 18. 05. 1990
Teplice II, Čs.legií 15
od 24. 06. 1969 do 11. 03. 1989


Název/Jméno: TVRDÝ MIROSLAV

IČO: 41738616

Funkce: Statutární orgán - člen
od 19. 11. 1987 do 18. 05. 1990

Adresa: Sobědruhy, S.K.Neumanna 408
od 19. 11. 1987 do 18. 05. 1990


Název/Jméno: HORNÍKOVÁ BLANKA

Funkce: Statutární orgán - člen
od 18. 02. 1983 do 09. 10. 1991

Adresa: Teplice, Pod Doubravkou 2898
od 18. 02. 1983 do 09. 10. 1991


Název/Jméno: ŠAVRDA JOSEF

IČO: 64690008

Funkce: Statutární orgán - člen
od 18. 02. 1983 do 18. 05. 1990

Adresa: Teplice, Lounská 36
od 18. 02. 1983 do 18. 05. 1990


Název/Jméno: PRSKAVEC ZDENĚK

Funkce: Statutární orgán - člen
od 18. 02. 1983 do 18. 05. 1990

Adresa: Verneřice 321, okres Děčín
od 18. 02. 1983 do 18. 05. 1990


Název/Jméno: GABČANOVÁ OLGA

Funkce: Statutární orgán - člen
od 18. 02. 1983 do 18. 05. 1990

Adresa: Úštěk, Údolní 66, okres Litoměřice
od 18. 02. 1983 do 18. 05. 1990


Název/Jméno: NACHTMAN JAROSLAV

Funkce: Statutární orgán - místopředseda
od 12. 06. 1980 do 18. 05. 1990
Statutární orgán - člen
od 07. 03. 1969 do 21. 12. 1978

Adresa: Teplice II, gen.Svobody 4
od 12. 06. 1980 do 18. 05. 1990
Teplice, R.Svobodové 4
od 07. 03. 1969 do 21. 12. 1978


Název/Jméno: VAŇHA VIKTOR

Funkce: Statutární orgán - člen
od 21. 12. 1978 do 18. 05. 1990

Adresa: Duchcov, Osecká 74, okres Teplice
od 21. 12. 1978 do 18. 05. 1990


Název/Jméno: UNGERMAN FRANTIŠEK

Funkce: Statutární orgán - člen
od 21. 12. 1978 do 18. 05. 1990

Adresa: Duchcov, Husova 13, okres Teplice
od 21. 12. 1978 do 18. 05. 1990


Název/Jméno: PLACHÁ HANA

IČO: 68560460

Funkce: Statutární orgán - člen
od 21. 12. 1978 do 18. 02. 1983

Adresa: Osek, Svobody 282
od 21. 12. 1978 do 18. 02. 1983


Název/Jméno: LUKÁŠ RUDOLF

Funkce: Statutární orgán - člen
od 21. 12. 1978 do 18. 05. 1990

Adresa: Most, Čelakovského 1134/11, bl.519
od 21. 12. 1978 do 18. 05. 1990


Název/Jméno: STRNADEL MICHAL

Funkce: Statutární orgán - člen
od 21. 12. 1978 do 19. 11. 1987

Adresa: Srbice 93, okres Teplice
od 21. 12. 1978 do 19. 11. 1987


Název/Jméno: KOVÁŘ STANISLAV

IČO: 74738887

Funkce: Statutární orgán - člen
od 01. 08. 1974 do 18. 02. 1983

Adresa: Verneřice 161, okres Děčín
od 01. 08. 1974 do 18. 02. 1983


Název/Jméno: HERBSTOVÁ ZDEŇKA

IČO: 72921188

Funkce: Statutární orgán - člen
od 01. 08. 1974 do 21. 12. 1978

Adresa: Teplice III, Bratislavská 2529
od 01. 08. 1974 do 21. 12. 1978


Název/Jméno: KEJMAR MIROSLAV

Funkce: Statutární orgán - člen
od 01. 08. 1974 do 21. 12. 1978

Adresa: Sobědruhy, Fučíkova 18
od 01. 08. 1974 do 21. 12. 1978


Název/Jméno: ČIPEROVÁ JAROSLAVA

Funkce: Statutární orgán - člen
od 01. 08. 1974 do 18. 02. 1983

Adresa: Úštěk, Gottwaldova 149, okres Litoměřice
od 01. 08. 1974 do 18. 02. 1983


Název/Jméno: HAMOUZ JIŘÍ

IČO: 49219839

Funkce: Statutární orgán - člen
od 01. 08. 1974 do 21. 12. 1978

Adresa: Třebenice 192
od 01. 08. 1974 do 21. 12. 1978


Název/Jméno: ČMELÍK BRONISLAV

Funkce: Statutární orgán - člen
od 01. 08. 1974 do 18. 02. 1983

Adresa: Ústí nad Labem, Tolstého 1215
od 01. 08. 1974 do 18. 02. 1983


Název/Jméno: POLÁNSKÝ VÁCLAV

IČO: 11209313

Funkce: Statutární orgán - místopředseda
od 01. 08. 1974 do 12. 06. 1980

Adresa: .
od 01. 08. 1974 do 12. 06. 1980


Název/Jméno: ZÁKLASNÍKOVÁ JINDŘIŠKA

Funkce: Statutární orgán - člen
od 18. 01. 1972 do 20. 11. 1974

Adresa: Úštěk, Údolní 151, okres Litoměřice
od 18. 01. 1972 do 20. 11. 1974


Název/Jméno: VOLHEJNOVÁ HELENA

Funkce: Statutární orgán - člen
od 18. 01. 1972 do 18. 05. 1990

Adresa: Teplice II, Janáčkova 1
od 18. 01. 1972 do 18. 05. 1990


Název/Jméno: PLATIL JAROSLAV

IČO: 16086881

Funkce: Statutární orgán - člen
od 18. 01. 1972 do 21. 12. 1978

Adresa: Proboštov, Dělnická 268, okres Teplice
od 18. 01. 1972 do 21. 12. 1978


Název/Jméno: BORL JOSEF

Funkce: Statutární orgán - místopředseda
od 18. 01. 1972 do 01. 08. 1974
Statutární orgán - člen
od 15. 10. 1970 do 18. 01. 1972
Statutární orgán - člen
od 15. 04. 1959 do 07. 07. 1964

Adresa: Teplice, Čsl.dobrovolců 903/15
od 18. 01. 1972 do 01. 08. 1974
Teplice, Čsl.dobrovolců 903/15
od 15. 10. 1970 do 18. 01. 1972
Teplice I, Dobrovolců 15
od 15. 04. 1959 do 07. 07. 1964


Název/Jméno: KUBÁT ZDENĚK

IČO: 3300285

Funkce: Statutární orgán - člen
od 15. 10. 1970 do 18. 01. 1972
Statutární orgán - místopředseda
od 07. 07. 1964 do 24. 06. 1969

Adresa: Teplice, Dubská 37
od 15. 10. 1970 do 18. 01. 1972
Teplice, Dubská 37
od 07. 07. 1964 do 24. 06. 1969


Název/Jméno: SLEPIČKA VLADIMÍR

IČO: 73162612

Funkce: Statutární orgán - místopředseda
od 07. 03. 1969 do 18. 01. 1972
Statutární orgán - člen
od 07. 07. 1964 do 07. 03. 1969

Adresa: Verneřice 128, okres Děčín
od 07. 07. 1964 do 18. 01. 1972


Název/Jméno: FEIGL ZDENĚK

Funkce: Statutární orgán - člen
od 07. 03. 1969 do 01. 08. 1974

Adresa: Most, Vít.Nezvala 2540
od 07. 03. 1969 do 01. 08. 1974


Název/Jméno: HLAVÁČ VÁCLAV

IČO: 46860720

Funkce: Statutární orgán - člen
od 12. 05. 1966 do 18. 01. 1972

Adresa: Teplice, Bulharská 1938
od 12. 05. 1966 do 18. 01. 1972


Název/Jméno: PODHORSKÝ VÁCLAV

IČO: 60636211

Funkce: Statutární orgán - člen
od 12. 05. 1966 do 07. 03. 1969

Adresa: Teplice, Mlýnská 282/3
od 12. 05. 1966 do 07. 03. 1969


Název/Jméno: JŮZA ROMAN

Funkce: Statutární orgán - člen
od 12. 05. 1966 do 07. 03. 1969

Adresa: Teplice, Hejdukova 9
od 12. 05. 1966 do 07. 03. 1969


Název/Jméno: SÝKORA DRAHOŠ

Funkce: Statutární orgán - člen
od 12. 05. 1966 do 01. 08. 1974

Adresa: Litoměřice, Boženy Němcové 6
od 12. 05. 1966 do 01. 08. 1974


Název/Jméno: OPL FRANTIŠEK

Funkce: Statutární orgán - člen
od 07. 07. 1964 do 07. 03. 1969

Adresa: Teplice II, Leninova 270/172
od 07. 07. 1964 do 07. 03. 1969


Název/Jméno: KOSTY JIŘÍ

Funkce: Statutární orgán - člen
od 07. 07. 1964 do 12. 05. 1966

Adresa: Teplice iI, Pionýrská 1157
od 07. 07. 1964 do 12. 05. 1966


Název/Jméno: BARTOŠ FRANTIŠEK

IČO: 47502100

Funkce: Statutární orgán - člen
od 07. 07. 1964 do 12. 05. 1966

Adresa: Bohosudov 295
od 07. 07. 1964 do 12. 05. 1966


Název/Jméno: HŘEBÍK JAROSLAV

Funkce: Statutární orgán - člen
od 07. 07. 1964 do 01. 08. 1974

Adresa: Markvartice 276
od 07. 07. 1964 do 01. 08. 1974


Název/Jméno: TOMÁŠEK FRANTIŠEK

IČO: 16218833

Funkce: Statutární orgán - předseda
od 13. 08. 1963 do 09. 12. 1970

Adresa: Teplice II, Koněvova 72
od 13. 08. 1963 do 09. 12. 1970


Název/Jméno: HEJTMÁNKOVÁ VĚRA

Funkce: Statutární orgán - člen
od 20. 11. 1962 do 07. 07. 1964

Adresa: Teplice, Pařížská 1511/4
od 20. 11. 1962 do 07. 07. 1964


Název/Jméno: ŠVAJKA IVAN

Funkce: Statutární orgán - člen
od 20. 11. 1962 do 07. 07. 1964

Adresa: Novosedlice, Ferlingerova 258, okres Teplice
od 20. 11. 1962 do 07. 07. 1964


Název/Jméno: HÁJEK FRANTIŠEK

IČO: 68960522

Funkce: Statutární orgán - člen
od 20. 11. 1962 do 07. 07. 1964

Adresa: Markvartice 237
od 20. 11. 1962 do 07. 07. 1964


Název/Jméno: LINHART PETR

IČO: 16986831

Funkce: Statutární orgán - člen
od 20. 11. 1962 do 12. 05. 1966

Adresa: Řetenice, Tř.Nádeníků 269
od 20. 11. 1962 do 12. 05. 1966


Název/Jméno: KANDLER FRANTIŠEK

IČO: 62379216

Funkce: Statutární orgán - člen
od 15. 04. 1959 do 20. 11. 1962

Adresa: Děčín III, Březová 138/48
od 15. 04. 1959 do 20. 11. 1962


Název/Jméno: KLAUB FRANTIŠEK

Funkce: Statutární orgán - člen
od 15. 04. 1959 do 07. 07. 1964

Adresa: .
od 15. 04. 1959 do 07. 07. 1964


Název/Jméno: MANYOKI FRANTIŠEK

Funkce: Statutární orgán - člen
od 15. 04. 1959 do 07. 07. 1964

Adresa: Teplice II, Fučíkova 20/125
od 15. 04. 1959 do 07. 07. 1964


Název/Jméno: AIM JAROSLAV

Funkce: Statutární orgán - předseda
od 15. 04. 1959 do 13. 08. 1963

Adresa: .
od 15. 04. 1959 do 13. 08. 1963


Název/Jméno: SVOBODA FRANTIŠEK

IČO: 16221524

Funkce: Statutární orgán - člen
od 15. 04. 1959 do 20. 11. 1962

Adresa: Trmice 516, okres Ústí nad Labem
od 15. 04. 1959 do 20. 11. 1962


Název/Jméno: ZÁKLASNÍKOVÁ JINDRA

Funkce: Statutární orgán - člen
od 29. 05. 1958 do 12. 05. 1966

Adresa: .
od 29. 05. 1958 do 12. 05. 1966


Název/Jméno: ONDRÁČEK GUSTAV

Funkce: Statutární orgán - člen
od 07. 03. 1955 do 03. 01. 1957
Statutární orgán - předseda
od 24. 11. 1951 do 07. 03. 1955

Adresa: Teplice II, Havířská 1012
od 24. 11. 1951 do 03. 01. 1957


Název/Jméno: ONDRISEK FRANTIŠEK

Funkce: Statutární orgán - člen
od 07. 03. 1955 do 07. 03. 1955

Adresa: Teplice, Školní 19
od 07. 03. 1955 do 07. 03. 1955


Název/Jméno: ČERNÝ OLDŘICH

IČO: 14821184

Funkce: Statutární orgán - člen
od 07. 03. 1955 do 03. 01. 1957

Adresa: Krupka, Gottwaldova 383, okres Teplice
od 07. 03. 1955 do 03. 01. 1957


Název/Jméno: VANČA FRANTIŠEK

Funkce: Statutární orgán - člen
od 07. 03. 1955 do 03. 01. 1957

Adresa: Litoměřice, Leninova 14
od 07. 03. 1955 do 03. 01. 1957


Název/Jméno: MALÝ MILOSLAV

IČO: 69063982

Funkce: Statutární orgán - člen
od 07. 03. 1955 do 15. 04. 1959

Adresa: Teplice, K.Čapka 1331/25
od 07. 03. 1955 do 15. 04. 1959


Název/Jméno: KUBÁT PŘEMYSL

Funkce: Statutární orgán - člen
od 07. 03. 1955 do 03. 01. 1957

Adresa: Děčín, Baarova 26
od 07. 03. 1955 do 03. 01. 1957


Název/Jméno: KOSTKOVÁ JOSEFA

Funkce: Statutární orgán - člen
od 07. 03. 1955 do 03. 01. 1957

Adresa: Nová Ves, čp. 13, okres Teplice
od 07. 03. 1955 do 03. 01. 1957


Název/Jméno: HRNČIŘÍK JOSEF

IČO: 75775638

Funkce: Statutární orgán - člen
od 07. 03. 1955 do 07. 03. 1955

Adresa: Ústí nad Labem, Stříbrnická 18
od 07. 03. 1955 do 07. 03. 1955


Název/Jméno: JANEČEK ALOIS

Funkce: Statutární orgán - předseda do svolání valné hromady
od 07. 03. 1955 do 03. 01. 1957
Statutární orgán - člen
od 24. 11. 1951 do 07. 03. 1955

Adresa: .
od 07. 03. 1955 do 03. 01. 1957
Teplice, Dlouhá ul. 13
od 24. 11. 1951 do 07. 03. 1955


Název/Jméno: POMAHAČ KAREL

IČO: 49380176

Funkce: Statutární orgán - člen
od 07. 03. 1955 do 07. 03. 1955

Adresa: Most, Gottwaldova 587
od 07. 03. 1955 do 07. 03. 1955


Název/Jméno: SCHUSSER JOSEF

Funkce: Statutární orgán - člen
od 18. 12. 1952 do 07. 03. 1955

Adresa: Lázně Teplice I, Alejní ul. 50
od 18. 12. 1952 do 07. 03. 1955


Název/Jméno: DEMUS VILÉM

Funkce: Statutární orgán - člen
od 24. 11. 1951 do 18. 12. 1952

Adresa: Teplice II, Wolkerova
od 24. 11. 1951 do 18. 12. 1952


Název/Jméno: VÍZEK ANTONÍN

Funkce: Statutární orgán - člen
od 24. 11. 1951 do 07. 03. 1955

Adresa: Teplice II, Stalinova
od 24. 11. 1951 do 07. 03. 1955


Název/Jméno: ZETEK ANTONÍN

Funkce: Statutární orgán - místopředseda
od 24. 11. 1951 do 07. 03. 1955

Adresa: Teplice, Masarykova 48
od 24. 11. 1951 do 07. 03. 1955


Výpis z živnostenského rejstříku firmy

Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:18. 3. 1998

Obory činnosti: - poskytování užití software
od 01. 03. 2001 do 09. 06. 2005
- poradenství v oblasti software
od 01. 03. 2001 do 09. 06. 2005
- poradenství v oblasti hardware
od 01. 03. 2001 do 09. 06. 2005

Odpovědní zástupci: Václav Vestfál

Zánik oprávnění:9. 6. 2005


Nákup, prodej a přeprava střeliva do zbraní podléhajících registraci podle zákona

Druh živnosti:Koncesovaná

Vznik oprávnění:9. 6. 1993

Odpovědní zástupci: Zdeněk Fischer

Přerušení: od 01. 03. 1997 do 31. 12. 1998

Zánik oprávnění:22. 9. 2003


Nákup, prodej a přeprava zbraní podléhajících registraci podle zákona

Druh živnosti:Koncesovaná

Vznik oprávnění:9. 6. 1993

Přerušení: od 01. 03. 1997 do 31. 12. 1998

Zánik oprávnění:22. 9. 2003


Zámečnictví, nástrojářství

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:19. 10. 1992


Zednictví

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:19. 10. 1992

Odpovědní zástupci: Stanislav Doksanský

Zánik oprávnění:31. 7. 2000


Vodoinstalatérství

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:19. 10. 1992

Odpovědní zástupci: Norbert Mazzolini

Zánik oprávnění:31. 7. 2000


Výroba nástrojů

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:19. 10. 1992

Odpovědní zástupci: Karel Hromádka

Zánik oprávnění:31. 12. 1995


Opravy motorových vozidel

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:19. 10. 1992

Odpovědní zástupci: Josef Baránek

Zánik oprávnění:1. 11. 1995


Klempířství

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:19. 10. 1992

Zánik oprávnění:31. 7. 2000


Topenářství

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:19. 10. 1992

Odpovědní zástupci: Norbert Mazzolini

Zánik oprávnění:31. 7. 2000


Nástrojářství

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:19. 10. 1992

Zánik oprávnění:25. 9. 2002


Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:14. 10. 1992

Obory činnosti: Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
od 06. 12. 2010
Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
od 06. 12. 2010
Velkoobchod a maloobchod
od 06. 12. 2010
Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí
od 06. 12. 2010
Povrchové úpravy a svařování kovů
od 14. 10. 1992 do 07. 12. 2010
Výroba kovového spotřebního zboží
od 14. 10. 1992 do 07. 12. 2010
Specializovaný maloobchod
od 14. 10. 1992 do 07. 12. 2010
Velkoobchod
od 14. 10. 1992 do 07. 12. 2010

Odpovědní zástupci: Zdeněk John


Povrchové úpravy a svařování kovů

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:14. 10. 1992

Obory činnosti: - pískování, otryskávání
od 01. 03. 2001 do 30. 06. 2008
- svařování
od 01. 03. 2001 do 30. 06. 2008
- ....................... (jiné postupy)
od 01. 03. 2001 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Zdeněk John

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Výroba kovového spotřebního zboží

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:14. 10. 1992

Obory činnosti: -kovový nábytek, kovové skříňky, trezory,kovové zboží
od 01. 03. 2001 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Václav Hájek

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Velkoobchod

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:14. 10. 1992

Obory činnosti: - železářským, instalatérským a topenářským zbožím
od 01. 03. 2001 do 30. 06. 2008
- kovovým nábytkem
od 01. 03. 2001 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Emil Pálka

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Specializovaný maloobchod

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:14. 10. 1992

Obory činnosti: - nábytkem, podlahovými a textilními krytinami
od 01. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- elektrickými přístroji pro domácnost
od 01. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- železářským zbožím, sklem a porcelánovými a keramickými výrobky
od 01. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- výpočetní technikou a kancelářskými stroji
od 01. 02. 2002 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Emil Pálka

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Výroba, montáž, opravy, rekonstrukce a periodické zkoušky vyhrazených tlakových zařízení v rozsahu Oprávnění IBP Ústí n/L,ev.č.015/7.00/83/TZ, ze dne 21.4.1983

Druh živnosti:Ohlašovací vázaná

Vznik oprávnění:1. 10. 1992

Odpovědní zástupci: Martin Pritula

Zánik oprávnění:31. 12. 1995


Projektová činnost v investiční výstavbě special. ústřední vytápění, rozvody plynu

Druh živnosti:Ohlašovací vázaná

Vznik oprávnění:1. 10. 1992

Odpovědní zástupci: Jiří Zelený

Zánik oprávnění:17. 2. 1997


Výroba, instalace a opravy ústředního vytápění a větrání

Druh živnosti:Ohlašovací vázaná

Vznik oprávnění:1. 10. 1992

Zánik oprávnění:31. 12. 1995


Revize a zkoušky provozovaných kotlů a tlakových nádob v rozsahu Osvědčení IBP Ústí n/L. ev.č. 252/7.00/82-R-K2, ev.č.251/7.00/82-Z-K

Druh živnosti:Ohlašovací vázaná

Vznik oprávnění:1. 10. 1992

Odpovědní zástupci: Emil Pálka

Zánik oprávnění:31. 12. 1995


Montáž, opravy a revize vyhrazených plynových zařízení,plnění tlakových nádob na plyny v rozsahu Oprávnění IBP Ústí n/L., č.j.3945/7.21/84 a  Osvědčení ev.č.106/7.00/80-R-PZ,C,F,G

Druh živnosti:Ohlašovací vázaná

Vznik oprávnění:1. 10. 1992

Přerušení: od 01. 03. 1997 do 21. 05. 1997

Zánik oprávnění:21. 5. 1997


Montáž, opravy, rekonstrukce, revize a zkoušky vyhrazených tlakových zařízení, kotlů a tlakových nádob, periodické zkoušky nádob na plyny

Druh živnosti:Ohlašovací vázaná

Vznik oprávnění:1. 10. 1992

Zánik oprávnění:31. 7. 2000


Prodej pohonných hmot a maziv

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:9. 10. 1991

Odpovědní zástupci: Václav Hájek

Zánik oprávnění:13. 9. 1995


Údaje o registraci DPH

DIČ:CZ00029289

Nespolehlivý plátce NE

Registrace platná od:1. 1. 1993

Související firmy

Související osoby

#NázevICOAdresa
626140"Faubel Verwaltungs- und Geschäftsfürungs-GmbHRemscheid-Lüttringhausen, Spolková republika Německo
1187183"MIRIAM-nadace pro rozvoj lidskéTřebíč, Alšova 10, PSČ 67401
1187182"MIRIAM-nadace pro rozvoj lidské osobnosti"Třebíč, Alšova 10, PSČ 67401
1042355DUDA STANISLAVBorovany, Polní 275, PSČ 37312
1114206GALATÍK LUBOMÍRPlzeň, Tachovská 55, PSČ 30100

Firmy v okolí

Fyzické osoby v okolí