ŠKODA JS a.s.

Hlavní strana

Podnikatelský subjekt s názvem ŠKODA JS a.s., zapsal Krajský soud v Plzni, odd. vložka: B 811. Jeho identifikační číslo je 25235753

 
 

Výpis z obchodního rejstříku ŠKODA JS a.s.

Datum zápisu: 31. 8. 1999

Právní forma:Akciová společnost

Spisová značka:Krajský soud v Plzni, odd. vložka: B 811

Identifikační číslo:25235753

Datová schránka: Právnické osoby - identifikátor: fy7chv9

Předmět podnikání: Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
Výroba strojů a zařízení pro určitá hospodářská odvětví -...
Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Projektová činnost ve výstavbě
Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně...
Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických...
Zprostředkování služeb
Zprostředkování obchodu
Výroba kovových konstrukcí, kotlů, těles a kontejnerů
Výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely
Činnost technických poradců v oblasti strojírenství, přípravy a...
Inženýrská činnost v investiční výstavbě v oblasti energetiky,...
Montáž, opravy, revize a zkoušky zdvihacích zařízení
Pronájem a půjčování věcí movitých
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně...
Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo...
Podnikání v oblasti související s využíváním ionizujícího záření...
Vývoj, výroba, opravy, úpravy, přeprava, nákup, prodej, půjčování,...
Vývoj, výroba, opravy, úpravy, přeprava, nákup, prodej, půjčování,...
Hostinská činnost
Provozování středisek kalibrační služby
Silniční motorová doprava osobní
Zámečnictví, nástrojářství
Obráběčství
Montáž, opravy, revize a zkoušky tlakových zařízení a nádob na plyny
Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo...
Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského...
Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů,...
Výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů
Projektování elektrických zařízení
Montáž, opravy a údržba vyhrazených elektrických zařízení a výroba...
Výroba, instalace a opravy elektronických zařízení
Podnikání v oblasti související s využíváním ionizujícího záření...
Výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů
Výroba, instalace a opravy elektronických zařízení
Projekční a konstrukční práce na stavbě lodí
Výroba a stavba lodí
Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Činnost technických poradců v oblasti nedestruktivního zkoušení
Ubytovací služby
Zpracování dat, služby databank, správa sítí
Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
Skladování zboží a manipulace s nákladem
Jemná mechanika
Výroba strojů a zařízení pro využití mechanické energie
Výroba zdravotnických přístrojů a zdravotnických prostředků
Projektování technologických, řídících a pomocných systémů...
Projektování elektrických zařízení
Provozování středisek kalibrační služby
Výroba rozvaděčů nízkého napětí a baterií, kabelů a vodičů
Příprava a vypracování technických návrhů
Grafické práce a kresličské práce
Testování, měření a analýzy
Velkoobchod

Adresa společnosti

Sídlo: Orlík 266/15, Bolevec, 316 00 Plzeň
od 09. 07. 2015
Plzeň, Orlík 266, okres Plzeň-město, PSČ 31606
od 31. 08. 1999 do 09. 07. 2015
Orlík 266/15, 31600 Plzeň

Skutečnosti

  Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č.90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
od 25. 11. 2014

  Společnost vznikla na základě přeměny společnosti ŠKODA JSs.r.o., se sídlem Plzeň, Orlík 266, okres Plzeň-město, PSČ316 06, IČ 47718668, zapsané v obchodním rejstříku Krajskéhosoudu v Plzni oddíl C, vložky 3402, jako její univerzálníprávní nástupce.
od 31. 08. 1999

Akcie

Počet: 550 ks v hodnotě: 1000000 - v listinné podobě - kmenové akcie na jméno
od 31. 05. 2004

Počet: 550 ks v hodnotě: 1000000 - v listinné podobě - kmenové akcie na jméno
od 31. 08. 1999 do 31. 08. 1999

Vlastníci

Název/Jméno: B OMZ

Adresa: 1101 BP Amsterdam, Haaksbergweg 31 suite 4, Nizozemské království
od 18. 06. 2010
1183 Amstelveen, Laan van Kronenburg 8, Nizozemské království
od 11. 12. 2008 do 18. 06. 2010
1101 BP Amsterdam, Haaksbergweg 31 suite 4, Nizozemské království
od 05. 04. 2007 do 11. 12. 2008

Funkce: Jediný akcionář - jediný akcionář
od 05. 04. 2007


Název/Jméno: POWER MACHINES B.V.

Adresa: Haaksbergweg 31 suite 3,1101 BP Amsterdam Zuidoost, Nizozemské království
od 18. 07. 2006 do 05. 04. 2007
Haaksbergweg 31 suite 3,1101 BP Amsterdam Zuidoost, Nizozemské království
od 01. 06. 2006 do 18. 07. 2006
Haaksbergweg 13, dreeftr. 1101, 1101 BP Amsterdam Zuidoost, Nizozemské království
od 23. 11. 2004 do 01. 06. 2006

Funkce: Jediný akcionář - jediný akcionář
od 18. 07. 2006 do 05. 04. 2007
Jediný akcionář - jediný akcionář
od 23. 11. 2004 do 18. 07. 2006


Název/Jméno: APPIAN GROUP PLC

Adresa: 37 Lombard Street, London EC3V 9BQ, Spojené království Velké Británie a Severního Irska
od 31. 05. 2004 do 23. 11. 2004

Funkce: Jediný akcionář - jediný akcionář
od 31. 05. 2004 do 23. 11. 2004


Název/Jméno: ŠKODA HOLDING a.s.

IČO:26163632

Adresa: Plzeň, Tylova 1/57, PSČ 31600
od 23. 04. 2003 do 31. 05. 2004
Praha 1, Těšnov 1/1059
od 07. 09. 2000 do 23. 04. 2003

Funkce: Jediný akcionář - jediný akcionář
od 07. 09. 2000 do 31. 05. 2004


Název/Jméno: a ŠKODA

IČO:213101

Adresa: Plzeň, Tylova 57, okres Plzeň-město, PSČ 31600
od 31. 08. 1999 do 07. 09. 2000

Funkce: Jediný akcionář - jediný akcionář
od 31. 08. 1999 do 07. 09. 2000


Statutární orgán společnosti

Název/Jméno: MOLIBOG IGOR

Funkce: Dozorčí rada - předseda dozorčí rady
od 27. 08. 2016
Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 26. 05. 2016 do 27. 08. 2016
Statutární orgán - představenstvo - místopředseda představenstva
od 14. 01. 2015 do 26. 05. 2016
Dozorčí rada - místopředseda dozorčí rady
od 17. 04. 2012 do 14. 01. 2015

Adresa: Moskva, 117 405, Varšavskoje šosse, dům 158, blok 2, byt 32, Ruská federace
od 27. 08. 2016
Moskva, 117 405, Varšavskoje šosse, dům 158, blok 2, Ruská federace
od 26. 05. 2016 do 27. 08. 2016
Moskva, Varšavskoje šosse, dům 158, blok 2, byt 32, Ruská federace
od 14. 01. 2015 do 26. 05. 2016
Moskva, Varšavskoje šosse 158, Ruská federace
od 17. 04. 2012 do 14. 01. 2015


Název/Jméno: MAKHOV VADIM

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 27. 08. 2016
Dozorčí rada - předseda dozorčí rady
od 16. 05. 2012 do 27. 08. 2016

Adresa: Moskva, Udalcova 48, byt 7, Ruská federace
od 14. 01. 2015
119607 Moskva, Udalcova 48 byt 7, Ruská federace
od 23. 10. 2013 do 14. 01. 2015
162600 Čerepovec, 31, Ruská federace
od 16. 05. 2012 do 23. 10. 2013


Název/Jméno: ĽUPTÁČIK PETER

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 26. 05. 2016

Adresa: Letkovská 549/38a, Božkov, 326 00 Plzeň
od 26. 05. 2016


Název/Jméno: PATRIKEEV STANISLAV

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - místopředseda představenstva
od 26. 05. 2016
Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 05. 05. 2016 do 26. 05. 2016

Adresa: 119 331, Moskva, prospekt Vernadského 27, Ruská federace
od 05. 05. 2016


Název/Jméno: POKLOP VLADIMÍR

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 05. 05. 2016

Adresa: č.p. 31, 382 03 Nová Ves
od 05. 05. 2016


Název/Jméno: PERLÍK JOSEF

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - předseda představenstva
od 05. 03. 2016
Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 01. 06. 2010 do 05. 03. 2016

Adresa: U Lesa 216/4, Malesice, 318 00 Plzeň
od 19. 07. 2013
Plzeň - Malesice, U Lesa 216/4, PSČ 31800
od 01. 06. 2010 do 19. 07. 2013


Název/Jméno: KHOSHENKO SERGEY

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - místopředseda představenstva
od 05. 05. 2016
Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 20. 01. 2016 do 05. 05. 2016

Adresa: Koterovská 352/24, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň
od 05. 05. 2016
Moskva,, Kožuchovskaja, dům 21, Ruská federace
od 20. 01. 2016 do 05. 05. 2016


Název/Jméno: FIALA MIROSLAV

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 05. 03. 2016 do 05. 05. 2016
Statutární orgán - představenstvo - předseda představenstva
od 27. 02. 2006 do 05. 03. 2016
Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 14. 03. 2005 do 27. 02. 2006
Statutární orgán - představenstvo - místopředseda
od 17. 04. 2000 do 14. 03. 2005
Statutární orgán - představenstvo - člen
od 31. 08. 1999 do 17. 04. 2000

Adresa: Pod Záhorskem 671/33, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň
od 25. 11. 2014 do 05. 05. 2016
Plzeň, Pod Záhorskem 671/33, PSČ 30100
od 31. 01. 2012 do 25. 11. 2014
Plzeň, Pod Záhorskem 33, PSČ 30166
od 27. 02. 2006 do 31. 01. 2012
Plzeň, Pod Záhorskem 33, okres Plzeň-město, PSČ 30166
od 31. 08. 1999 do 27. 02. 2006


Název/Jméno: NOVICKOV ILIYA

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 20. 01. 2016 do 17. 05. 2016
Statutární orgán - představenstvo - místopředseda představenstva
od 13. 10. 2011 do 20. 01. 2016

Adresa: Moskva,101 00, Pokrovka 19, Ruská federace
od 20. 01. 2016 do 17. 05. 2016
101000 Moskva, Pokrovka 19, byt 17, Ruská federace
od 23. 10. 2013 do 20. 01. 2016
153035 Ivanovo, Ležnevskaja 126, Ruská federace
od 13. 10. 2011 do 23. 10. 2013


Název/Jméno: SMIRNOV MIKHAIL

Funkce: Dozorčí rada - místopředseda dozorčí rady
od 09. 07. 2015
Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 14. 01. 2015 do 14. 01. 2015

Adresa: Čerepovec, Volgogradská oblast, Stalevarov 80, Ruská federace
od 09. 07. 2015
Čerepovec, Stalevarov 80, Ruská federace
od 14. 01. 2015 do 09. 07. 2015
Čerepovec, Stalevarov 80, Ruská federace
od 14. 01. 2015 do 14. 01. 2015


Název/Jméno: KLEISNER JAN

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 18. 07. 2006
Statutární orgán - představenstvo - člen
od 07. 09. 2000 do 14. 03. 2005

Adresa: Pěší 243/18, Červený Hrádek, 312 00 Plzeň
od 09. 07. 2015
Plzeň, Pěší 18, PSČ 31200
od 06. 09. 2012 do 09. 07. 2015
Plzeň, Pěší 18, PSČ 31214
od 18. 07. 2006 do 06. 09. 2012
Plzeň, Pěší 18, okres Plzeň-město, PSČ 31214
od 07. 09. 2000 do 14. 03. 2005


Název/Jméno: ZAUERS DMITRY

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 16. 05. 2012 do 26. 05. 2016

Adresa: Moskva, Akademika Piljugina 18, dům 18, byt 77, Ruská federace
od 14. 01. 2015 do 26. 05. 2016
Moskva, Akademika Piljugina 18, Ruská federace
od 16. 05. 2012 do 14. 01. 2015


Název/Jméno: UTOCHKIN YURY

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 16. 05. 2012
Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 04. 06. 2009 do 01. 06. 2010
Dozorčí rada - místopředseda dozorčí rady
od 05. 04. 2007 do 04. 06. 2009
Dozorčí rada - místopředseda dozorčí rady
od 14. 03. 2005 do 25. 07. 2005

Adresa: Moskva, Profsojuznaja 113, dům 113, blok 3, byt 575, Ruská federace
od 14. 01. 2015
Moskva, Profsojuznaja 113, Ruská federace
od 16. 05. 2012 do 14. 01. 2015
Moskva, Profsoyuznaya 113, budova 3 (byt 575), 117 647, Ruská federace
od 05. 04. 2007 do 01. 06. 2010
Profsoyuznaya 113, budova 3, byt 575, Moskva 117647, Ruská federace
od 14. 03. 2005 do 25. 07. 2005


Název/Jméno: PROVOD MILOSLAV

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 14. 03. 2013 do 05. 03. 2016

Adresa: č.p. 271, 326 00 Letkov
od 22. 07. 2014 do 05. 03. 2016
č.p. 99, 373 41 Čejkovice
od 14. 03. 2013 do 22. 07. 2014


Název/Jméno: ELIÁŠEK JAROSLAV

IČO: 48567264

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 25. 01. 2008 do 25. 11. 2014

Adresa: Postranní 614, 330 03 Chrást
od 04. 03. 2014 do 25. 11. 2014
Chrást, Postranní 614, PSČ 33003
od 25. 01. 2008 do 04. 03. 2014


Název/Jméno: BORISOVA ELENA

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 10. 08. 2011 do 19. 07. 2013
Statutární orgán - představenstvo - místopředseda představenstva
od 01. 06. 2010 do 10. 08. 2011
Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 26. 11. 2009 do 01. 06. 2010

Adresa: 110000 Moskva, ul. Pokrovka, dům 19, byt 17 , Ruská federace
od 11. 05. 2013 do 19. 07. 2013
Moskva, Dorogobužskaja 9, blok 1, byt 70 , , Ruská federace
od 14. 03. 2013 do 11. 05. 2013
Moskva, Dorogobužskaja 9, blok 1, byt 70, Ruská federace
od 26. 11. 2009 do 14. 03. 2013


Název/Jméno: BEJVANČICKÝ VLADIMÍR

IČO: 72275782

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 07. 02. 2007 do 25. 11. 2014
Dozorčí rada - člen
od 31. 08. 1999 do 07. 02. 2007

Adresa: Manětínská 1492/3, Bolevec, 323 00 Plzeň
od 14. 03. 2013 do 25. 11. 2014
Plzeň, Manětínská 1492/3, PSČ 32330
od 07. 02. 2007 do 14. 03. 2013
Plzeň, Manětínská 1492/3, okres Plzeň-město, PSČ 32330
od 31. 08. 1999 do 07. 02. 2007


Název/Jméno: IGNATENKOV MIKHAIL

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 20. 10. 2009 do 20. 01. 2016

Adresa: 109156 Moskva, Maršala Polubojarova 4/2, byt 209, Ruská federace
od 20. 10. 2009 do 20. 01. 2016


Název/Jméno: NOWAK MANFRED

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - místopředseda představenstva
od 26. 11. 2009 do 19. 07. 2013
Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 02. 07. 2009 do 26. 11. 2009

Adresa: Plzeň - Severní předměstí, Bolevecká 1409/6, PSČ 30100
od 02. 07. 2009 do 19. 07. 2013


Název/Jméno: ZAUERS DMITRIJ

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 25. 04. 2012 do 16. 05. 2012

Adresa: Moskva, Akademika Piljugina 18, Ruská federace
od 25. 04. 2012 do 16. 05. 2012


Název/Jméno: ZAVERS DMITRIJ

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 17. 04. 2012 do 25. 04. 2012

Adresa: Moskva, Akademika Piljugina 18, Ruská federace
od 17. 04. 2012 do 25. 04. 2012


Název/Jméno: UTOČKIN JURIJ

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 17. 04. 2012 do 16. 05. 2012

Adresa: Moskva, Profsojuznaja 113, Ruská federace
od 17. 04. 2012 do 16. 05. 2012


Název/Jméno: MACHOV VADIM

Funkce: Dozorčí rada - předseda dozorčí rady
od 17. 04. 2012 do 16. 05. 2012

Adresa: 162600 Čerepovec, 31, Ruská federace
od 17. 04. 2012 do 16. 05. 2012


Název/Jméno: NOVIKOV ILYA

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - místopředseda představenstva
od 10. 08. 2011 do 13. 10. 2011
Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 18. 06. 2010 do 10. 08. 2011

Adresa: 153035 Ivanovo, Ležnevskaja 126, Ruská federace
od 18. 06. 2010 do 13. 10. 2011


Název/Jméno: KAMILOV DANIYAR

Funkce: Dozorčí rada - místopředseda dozorčí rady
od 10. 08. 2011 do 10. 08. 2011
Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 19. 07. 2011 do 19. 07. 2011
Dozorčí rada - předseda dozorčí rady
od 19. 07. 2011 do 17. 04. 2012
Dozorčí rada - místopředseda dozorčí rady
od 19. 07. 2011 do 19. 07. 2011

Adresa: Moskva, ul. 1. Tverskaja-Jamskaja 7, byt 62, Ruská federace
od 19. 07. 2011 do 17. 04. 2012


Název/Jméno: BORISOV EVGENY

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 10. 08. 2011 do 17. 04. 2012
Dozorčí rada - předseda dozorčí rady
od 19. 07. 2011 do 19. 07. 2011
Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 02. 07. 2009 do 19. 07. 2011

Adresa: 109 028 Moskva, Durasovsky Lane 9, byt 39, Ruská federace
od 10. 08. 2011 do 17. 04. 2012
109028 Moskva, Durasovsky Lane 9, byt 39, Ruská federace
od 19. 07. 2011 do 19. 07. 2011
109 028 Moskva, Durasovsky Lane 9, byt 39, Ruská federace
od 02. 07. 2009 do 19. 07. 2011


Název/Jméno: KASHAPAU ARTUR

Funkce: Dozorčí rada - místopředseda dozorčí rady
od 19. 07. 2011 do 17. 04. 2012

Adresa: Tomilino, Moskevská oblast, Grašina 9A, blok 3, byt 29, Ruská federace
od 19. 07. 2011 do 17. 04. 2012


Název/Jméno: GLUKHOV ALEXANDER

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 19. 07. 2011 do 17. 04. 2012

Adresa: Moskva, Sovětskaja 7, byt 180, Ruská federace
od 19. 07. 2011 do 17. 04. 2012


Název/Jméno: KEZ VALERY

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 13. 10. 2010 do 19. 07. 2011

Adresa: Moskva, Rublevskoje šosse 36; blok 2, byt 443, Ruská federace
od 13. 10. 2010 do 19. 07. 2011


Název/Jméno: GRUSHEVSKIY VLADIMIR

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 01. 06. 2010 do 13. 10. 2010

Adresa: 142100 Podolsk, Vellinga dům 20, byt 39, Ruská federace
od 01. 06. 2010 do 13. 10. 2010


Název/Jméno: KOHOUT MILAN

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 01. 06. 2010 do 14. 03. 2013

Adresa: Praha 9, Krčmářovská 206/3, PSČ 19600
od 01. 06. 2010 do 14. 03. 2013


Název/Jméno: SOROCHAN IGOR

Funkce: Dozorčí rada - místopředseda dozorčí rady
od 01. 06. 2010 do 19. 07. 2011

Adresa: Sjargi, Novaja 4, Ruská federace
od 01. 06. 2010 do 19. 07. 2011


Název/Jméno: KASHITSYN EVGENY

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - místopředseda představenstva
od 02. 07. 2009 do 26. 11. 2009
Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 06. 10. 2006 do 10. 07. 2009
Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 01. 06. 2006 do 06. 10. 2006

Adresa: Roztoky, Tyršovo náměstí 1731, PSČ 25263
od 04. 07. 2007 do 26. 11. 2009
Moskva, Shipilovskaya ul. 37-1-34, 115573, Ruská federace
od 06. 10. 2006 do 04. 07. 2007
Moskva, Shipilovskaya ul. 37-1-34, 115573, Ruská federace
od 01. 06. 2006 do 06. 10. 2006


Název/Jméno: DRAGUNOV YURY

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 02. 07. 2009 do 20. 10. 2009

Adresa: 142 100 Moskevský region, Podolsk, Big Zelenovskaya str. 62/2, byt č. 35, Ruská federace
od 02. 07. 2009 do 20. 10. 2009


Název/Jméno: DANILENKO VICTOR

Funkce: Dozorčí rada - místopředseda dozorčí rady
od 04. 06. 2009 do 01. 06. 2010
Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 17. 06. 2008 do 04. 06. 2009

Adresa: Moskva, Kaširskoe šosse 94, blok 1, byt 40, Ruská federace
od 17. 06. 2008 do 01. 06. 2010


Název/Jméno: KUCHAEV VLADIMIR

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - místopředseda představenstva
od 16. 04. 2009 do 01. 06. 2010
Statutární orgán - představenstvo - místopředseda představenstva
od 27. 02. 2006 do 01. 04. 2009
Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 25. 11. 2005 do 27. 02. 2006

Adresa: Moskva, Leninskij prospekt 131-1-26, Ruská federace
od 16. 04. 2009 do 01. 06. 2010
Moskva, Leninskij prospekt 131-1-26, PSČ 117513, Ruská federace
od 27. 02. 2006 do 01. 04. 2009
Moskva, Leninskij prospekt 131-1-26, 117513, Ruská federace
od 25. 11. 2005 do 27. 02. 2006


Název/Jméno: KARPÍŠEK ZBYNĚK

IČO: 76435881

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 02. 02. 2006 do 10. 02. 2010
Statutární orgán - představenstvo - člen
od 23. 04. 2003 do 02. 02. 2006

Adresa: Chotíkov 355, PSČ 33017
od 01. 04. 2009 do 10. 02. 2010
Chotíkov 355, okres Plzeň-sever, PSČ 33017
od 25. 11. 2005 do 01. 04. 2009
Plzeň, Žlutická 27, PSČ 32300
od 23. 04. 2003 do 25. 11. 2005


Název/Jméno: IVANOV TIMUR

Funkce: Dozorčí rada - předseda dozorčí rady
od 11. 12. 2008 do 19. 07. 2011

Adresa: Moskva, Lavočkina 12, byt 56, Ruská federace
od 11. 12. 2008 do 19. 07. 2011


Název/Jméno: KORZHAVIN ALEXANDR

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 17. 06. 2008 do 02. 07. 2009

Adresa: Ljubercy, 3. poštovní oddělení 78, byt 101, Ruská federace
od 17. 06. 2008 do 02. 07. 2009


Název/Jméno: DEMIŠ JIŘÍ

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 14. 03. 2005 do 10. 02. 2010

Adresa: Plzeň 4 - Újezd, Jižní 678/37, PSČ 31200
od 07. 02. 2007 do 10. 02. 2010
Plzeň, Rabštejnská 1560/1, PSČ 32331
od 14. 03. 2005 do 07. 02. 2007


Název/Jméno: SHCHEDROV VLADIMÍR

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 25. 01. 2008 do 17. 06. 2008

Adresa: Moskva, Let. Babuškina 32/1, byt č. 68, Ruská federace
od 25. 01. 2008 do 17. 06. 2008


Název/Jméno: SHARAPOV ALEXANDER

Funkce: Dozorčí rada - člen dozorčí rady
od 25. 01. 2008 do 17. 06. 2008

Adresa: Sankt Peterburg, Školnaja 23, byt č. 283, Ruská federace
od 25. 01. 2008 do 17. 06. 2008


Název/Jméno: SHMATKO SERGEY

Funkce: Dozorčí rada - předseda dozorčí rady
od 04. 07. 2007 do 11. 12. 2008

Adresa: 117463 Moskva, Karamzina 1/3/374, Ruská federace
od 04. 07. 2007 do 11. 12. 2008


Název/Jméno: ARKHIPOV YURY

Funkce: Dozorčí rada - předseda dozorčí rady
od 05. 04. 2007 do 04. 07. 2007

Adresa: 196600 Petrohrad, Konushenaya 23, byt 7, Ruská federace
od 05. 04. 2007 do 04. 07. 2007


Název/Jméno: KRYL PETR

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen představenstva
od 27. 02. 2006 do 18. 07. 2006

Adresa: Plzeň, Nám. Generála Píky 10, PSČ 32600
od 27. 02. 2006 do 18. 07. 2006


Název/Jméno: BENČÍK RADEK

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - předseda představenstva
od 14. 03. 2005 do 27. 02. 2006
Statutární orgán - představenstvo - místopředseda
od 23. 04. 2003 do 14. 03. 2005
Statutární orgán - představenstvo - člen
od 31. 07. 2001 do 23. 04. 2003

Adresa: Sivice 306, okres Brno-venkov, PSČ 66407
od 25. 11. 2005 do 27. 02. 2006
Šlapanice u Brna, Jiráskova 89, PSČ 66451
od 23. 04. 2003 do 25. 11. 2005
Šlapanice u Brna, Jiráskova 89, okres Brno-venkov, PSČ 66451
od 31. 07. 2001 do 23. 04. 2003


Název/Jméno: SERGEJEV JEVGENIJ

Funkce: Dozorčí rada - předseda dozorčí rady
od 25. 07. 2005 do 05. 04. 2007

Adresa: Pushkin, Detskoselsky blvd. 3, byt 77, Ruská federace
od 25. 07. 2005 do 05. 04. 2007


Název/Jméno: PAKERMANOV EVGENYJ

Funkce: Dozorčí rada - místopředseda dozorčí rady
od 25. 07. 2005 do 05. 04. 2007

Adresa: Ordzhonikidze str. 17-44, Jekatěrinburg, Ruská federace
od 25. 07. 2005 do 05. 04. 2007


Název/Jméno: YUKHTENKO OLEG

Funkce: Dozorčí rada - předseda dozorčí rady
od 14. 03. 2005 do 25. 07. 2005

Adresa: Ulica Academica Vargi 3, byt 100, Moskva 117133, Ruská federace
od 14. 03. 2005 do 25. 07. 2005


Název/Jméno: ATSKANOV BESLAN

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - místopředseda představenstva
od 14. 03. 2005 do 27. 02. 2006

Adresa: Kalmykova 229, byt 82, Nalchik 360000, Ruská federace
od 14. 03. 2005 do 27. 02. 2006


Název/Jméno: BOROVEC JIŘÍ

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - předseda
od 09. 02. 2001 do 14. 03. 2005

Adresa: Pozořice, Sivice 306, okres Brno-venkov, PSČ 66407
od 09. 02. 2001 do 14. 03. 2005


Název/Jméno: ZAPLETAL JIŘÍ

Funkce: Dozorčí rada - předseda
od 17. 04. 2000 do 14. 03. 2005

Adresa: Velké Popovice 357, okres Praha-východ, PSČ 25169
od 17. 04. 2000 do 14. 03. 2005


Název/Jméno: KRSEK TOMÁŠ

Funkce: Dozorčí rada - místopředseda
od 09. 02. 2001 do 14. 03. 2005

Adresa: Plzeň, Čermákova 52, okres Plzeň-město, PSČ 32014
od 09. 02. 2001 do 14. 03. 2005


Název/Jméno: ŠVEC LUKÁŠ

Funkce: Dozorčí rada - člen
od 17. 04. 2000 do 09. 02. 2001

Adresa: Klatovy, kpt. Jaroše 101, PSČ 33901
od 17. 04. 2000 do 09. 02. 2001


Název/Jméno: KLÍMA KAREL

Funkce: Dozorčí rada - člen
od 31. 08. 1999 do 17. 04. 2000

Adresa: Plzeň, Klostermannova 11, okres Plzeň-město, PSČ 32002
od 31. 08. 1999 do 17. 04. 2000


Název/Jméno: NOLČ MIROSLAV

Funkce: Dozorčí rada - člen
od 31. 08. 1999 do 09. 02. 2001

Adresa: Plzeň, Žlutická 37, okres Plzeň-město, PSČ 32332
od 31. 08. 1999 do 09. 02. 2001


Název/Jméno: ROSKOVEC BEDŘICH

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen
od 31. 08. 1999 do 07. 09. 2000

Adresa: Nýřany 89, okres Plzeň-sever, PSČ 33023
od 31. 08. 1999 do 07. 09. 2000


Název/Jméno: LOBOVSKÝ VÁCLAV

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - předseda
od 31. 08. 1999 do 09. 02. 2001

Adresa: Plzeň, alej Svobody 39, okres Plzeň-město, PSČ 32318
od 31. 08. 1999 do 09. 02. 2001


Název/Jméno: PODLIPNÝ JAN

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - člen
od 31. 08. 1999 do 31. 07. 2001

Adresa: Plzeň, alej Svobody 39, okres Plzeň-město, PSČ 32318
od 31. 08. 1999 do 31. 07. 2001


Název/Jméno: SVITÁK FRANTIŠEK

Funkce: Statutární orgán - představenstvo - místopředseda
od 31. 08. 1999 do 23. 04. 2003

Adresa: Plzeň, Sokolská 522/44, okres Plzeň-město, PSČ 31202
od 31. 08. 1999 do 23. 04. 2003


Název/Jméno: KRAUS MICHAL

Funkce: Dozorčí rada - člen
od 31. 08. 1999 do 09. 02. 2001

Adresa: Plzeň, K pecím 6, okres Plzeň-město, PSČ 32317
od 31. 08. 1999 do 09. 02. 2001


Název/Jméno: PECA PETR

Funkce: Dozorčí rada - místopředseda
od 31. 08. 1999 do 09. 02. 2001

Adresa: Plzeň, Macháčkova 19, okres Plzeň-město, PSČ 31809
od 31. 08. 1999 do 09. 02. 2001


Název/Jméno: HLAVICA JIŘÍ

Funkce: Dozorčí rada - předseda
od 31. 08. 1999 do 17. 04. 2000

Adresa: Bílovice nad Svitavou, Kanice 145, PSČ 66401
od 31. 08. 1999 do 17. 04. 2000


Výpis z živnostenského rejstříku firmy

Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence

Druh živnosti:Ohlašovací vázaná

Vznik oprávnění:16. 12. 2004


Výroba strojů a zařízení pro určitá hospodářská odvětví - projektování, instalace a servis jaderných systémů a dílů reaktorů a komponent pro jaderné elektrárny

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:13. 9. 2004

Obory činnosti: - projektování, instalace a servis jaderných systémů a dílů rektorů a komponent pro jaderné elektrárny
od 14. 09. 2004 do 30. 06. 2008

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Druh živnosti:Ohlašovací vázaná

Vznik oprávnění:9. 2. 2004

Odpovědní zástupci: Ing. Oto Seidl


Projektová činnost ve výstavbě

Druh živnosti:Ohlašovací vázaná

Vznik oprávnění:9. 2. 2004


Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:17. 12. 2003

Obory činnosti: - pořádání seminářů a školení
od 17. 12. 2003 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Ing. Václav Bláha, CSc.

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:17. 12. 2003

Obory činnosti: - poradenství v oblasti financí a investic
od 17. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- organizační a ekonomické poradenství
od 17. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- podnikatelské poradenství
od 17. 12. 2003 do 30. 06. 2008

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Zprostředkování služeb

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:11. 12. 2003

Obory činnosti: - v dopravě
od 15. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- v oblasti řemeslných prací
od 15. 12. 2003 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Ing. Miloslav Zikmund

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Zprostředkování obchodu

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:11. 12. 2003

Obory činnosti: - potravinami, nápoji a tabákem
od 15. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- textilem, oděvy, obuví
od 15. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- zemědělskými produkty
od 15. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- drogistickými a kosmetickými výrobky
od 15. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- nábytkem, podlahovými krytinami, bytovým textilem
od 15. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- elektrickými přístroji a spotřebiči pro domácnost
od 15. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- porcelánovými, sklářskými a keramickými výrobky
od 15. 12. 2003 do 30. 06. 2008

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Výroba kovových konstrukcí, kotlů, těles a kontejnerů

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:4. 12. 2003

Obory činnosti: - kovových prefabrikátů pro stavby
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- zásobníků a kontejnerů
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- topných těles a kotlů ústředního topení
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Antonín Dobrý

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:4. 12. 2003

Obory činnosti: - pecí, sušáren a hořáků
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- zvedacího a dopravního zařízení
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- zařízení pro lunaparky a dalších prostředků lidové zábavy
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- chladírenského, větracího a klimatizačního zařízení
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Činnost technických poradců v oblasti strojírenství, přípravy a realizace uvedení do provozu investičních celků a zařízení, regulace průmyslových procesů a zařízení v energetice, rafinérství, petrochemii a plynárenství

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:4. 12. 2003

Obory činnosti: - strojírenství, hutnictví a energetiky
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- stavebnictví a architektury
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- chemie
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- zemědělství a lesnictví
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- potravinářství
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Ing. Jan Šik

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Inženýrská činnost v investiční výstavbě v oblasti energetiky, rafinérství, petrochemie, chemie a plynárenství

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:4. 12. 2003

Obory činnosti: energetiky, rafinérství, petrochemie, chemie a plynárenství
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Montáž, opravy, revize a zkoušky zdvihacích zařízení

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:25. 11. 2003


Pronájem a půjčování věcí movitých

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:25. 11. 2003

Obory činnosti: - dopravních prostředků
od 25. 11. 2003 do 30. 06. 2008
- strojů a zařízení pro zemědělství
od 25. 11. 2003 do 30. 06. 2008
- strojů a zařízení pro průmysl
od 25. 11. 2003 do 30. 06. 2008
- pronájem s následnou koupí najaté věci
od 25. 11. 2003 do 30. 06. 2008
- stavebních strojů
od 25. 11. 2003 do 30. 06. 2008
- technických přístrojů pro domácnost
od 25. 11. 2003 do 30. 06. 2008
- koní a jiných zvířat
od 25. 11. 2003 do 30. 06. 2008
- spotřebního zboží a oděvů
od 25. 11. 2003 do 30. 06. 2008
- sportovních potřeb
od 25. 11. 2003 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Peter Ľuptáčik

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy u fyzických a právnických osob

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:25. 11. 2003

Obory činnosti: - sekretářské služby
od 25. 11. 2003 do 30. 06. 2008
- péče o spisový materiál
od 25. 11. 2003 do 30. 06. 2008
- poskytování certifikačních služeb v oblasti elektronického podpisu
od 25. 11. 2003 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Petr Kotnour

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:15. 9. 2003

Obory činnosti: - výzkum a vývoj v oblasti
od 15. 09. 2003 do 30. 06. 2008

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Podnikání v oblasti související s využíváním ionizujícího záření nebo jaderné energie

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:20. 9. 1999

Odpovědní zástupci: Jaroslav Pešek

Zánik oprávnění:18. 2. 2002


Vývoj, výroba, opravy, úpravy, přeprava, nákup, prodej, půjčování, uschovávání a znehodnocování vojenského střeliva

Druh živnosti:Koncesovaná

Vznik oprávnění:13. 9. 1999

Zánik oprávnění:22. 8. 2001


Vývoj, výroba, opravy, úpravy, přeprava, nákup, prodej, půjčování, uschovávání a znehodnocování vojenských zbraní

Druh živnosti:Koncesovaná

Vznik oprávnění:13. 9. 1999

Odpovědní zástupci: Ing. Miroslav Fiala

Zánik oprávnění:22. 8. 2001


Hostinská činnost

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Odpovědní zástupci: Jana Krýlová

Zánik oprávnění:22. 8. 2001


Provozování středisek kalibrační služby

Druh živnosti:Ohlašovací vázaná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Odpovědní zástupci: Ing. Václav Bláha, CSc.

Zánik oprávnění:25. 1. 2001


Silniční motorová doprava osobní

Druh živnosti:Koncesovaná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Zánik oprávnění:22. 8. 2001


Zámečnictví, nástrojářství

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Odpovědní zástupci: Jiří Suchý


Obráběčství

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Odpovědní zástupci: Ing. Pavel Jirka


Montáž, opravy, revize a zkoušky tlakových zařízení a nádob na plyny

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Odpovědní zástupci: Jiří Suchý


Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povol

Druh živnosti:Koncesovaná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Odpovědní zástupci: Ing. Pavel Jirka


Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Odpovědní zástupci: Vladimír Musil


Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Obory činnosti: Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
od 01. 09. 2009
Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody
od 01. 09. 2009
Výroba strojů a zařízení pro určitá hospodářská odvětví - projektování, instalace a servis jaderných systémů a dílů reaktorů a komponent pro jaderné elektrárny
od 13. 09. 2004 do 20. 10. 2008
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
od 17. 12. 2003
Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
od 17. 12. 2003 do 20. 10. 2008
Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti
od 17. 12. 2003 do 20. 10. 2008
Zprostředkování služeb
od 11. 12. 2003 do 20. 10. 2008
Zprostředkování obchodu a služeb
od 11. 12. 2003
Zprostředkování obchodu
od 11. 12. 2003 do 20. 10. 2008
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
od 04. 12. 2003
Výroba kovových konstrukcí, kotlů, těles a kontejnerů
od 04. 12. 2003 do 20. 10. 2008
Činnost technických poradců v oblasti strojírenství, přípravy a realizace uvedení do provozu investičních celků a zařízení, regulace průmyslových procesů a zařízení v energetice, rafinérství, petrochemii a plynárenství
od 04. 12. 2003 do 20. 10. 2008
Inženýrská činnost v investiční výstavbě v oblasti energetiky, rafinérství, petrochemie, chemie a plynárenství
od 04. 12. 2003 do 20. 10. 2008
Výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely
od 04. 12. 2003 do 20. 10. 2008
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy u fyzických a právnických osob
od 25. 11. 2003 do 20. 10. 2008
Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
od 25. 11. 2003
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
od 25. 11. 2003
Pronájem a půjčování věcí movitých
od 25. 11. 2003 do 20. 10. 2008
Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
od 15. 09. 2003 do 20. 10. 2008
Výroba zdravotnických prostředků
od 12. 06. 2000
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
od 12. 06. 2000
Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel
od 12. 06. 2000
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
od 12. 06. 2000
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
od 12. 06. 2000
Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a zařízení
od 12. 06. 2000
Výroba strojů a zařízení
od 12. 06. 2000
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
od 12. 06. 2000
Velkoobchod a maloobchod
od 12. 06. 2000
Činnost technických poradců v oblasti nedestruktivního zkoušení
od 31. 08. 1999 do 20. 10. 2008
Testování, měření, analýzy a kontroly
od 31. 08. 1999
Projektování elektrických zařízení
od 31. 08. 1999 do 20. 10. 2008
Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí
od 31. 08. 1999
Výroba strojů a zařízení pro využití mechanické energie
od 31. 08. 1999 do 20. 10. 2008
Grafické práce a kresličské práce
od 31. 08. 1999 do 20. 10. 2008
Výroba zdravotnických přístrojů a zdravotnických prostředků
od 31. 08. 1999 do 20. 10. 2008
Výroba rozvaděčů nízkého napětí a baterií, kabelů a vodičů
od 31. 08. 1999 do 20. 10. 2008
Zpracování dat, služby databank, správa sítí
od 31. 08. 1999 do 20. 10. 2008
Příprava a vypracování technických návrhů
od 31. 08. 1999 do 20. 10. 2008
Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
od 31. 08. 1999 do 20. 10. 2008
Skladování zboží a manipulace s nákladem
od 31. 08. 1999 do 20. 10. 2008
Velkoobchod
od 31. 08. 1999 do 20. 10. 2008
Testování, měření a analýzy
od 31. 08. 1999 do 20. 10. 2008
Jemná mechanika
od 31. 08. 1999 do 20. 10. 2008

Odpovědní zástupci: Jiří Macků


Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Odpovědní zástupci: Ing. Josef Beneš


Výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů

Druh živnosti:Ohlašovací vázaná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Zánik oprávnění:9. 2. 2001


Projektování elektrických zařízení

Druh živnosti:Ohlašovací vázaná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Odpovědní zástupci: Jaroslav Pešek

Zánik oprávnění:3. 1. 2001


Montáž, opravy a údržba vyhrazených elektrických zařízení a výroba rozvaděčů nízkého napětí

Druh živnosti:Ohlašovací vázaná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Odpovědní zástupci: Jiří Krýsl

Zánik oprávnění:28. 5. 2001


Výroba, instalace a opravy elektronických zařízení

Druh živnosti:Ohlašovací vázaná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Zánik oprávnění:12. 2. 2001


Podnikání v oblasti související s využíváním ionizujícího záření nebo jaderné energie

Druh živnosti:Koncesovaná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Zánik oprávnění:13. 6. 2000


Výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Výroba, instalace a opravy elektronických zařízení

Druh živnosti:Ohlašovací řemeslná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Odpovědní zástupci: Ing. Zdeněk Vodňanský

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Projekční a konstrukční práce na stavbě lodí

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Zánik oprávnění:22. 8. 2001


Výroba a stavba lodí

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Zánik oprávnění:22. 8. 2001


Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Zánik oprávnění:18. 2. 2002


Činnost technických poradců v oblasti nedestruktivního zkoušení

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Obory činnosti: - nedestruktivního zkoušení
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Jaroslav Pešek

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Ubytovací služby

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Zánik oprávnění:22. 8. 2001


Zpracování dat, služby databank, správa sítí

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Obory činnosti: - zpracování dat
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- služby databank
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- správa sítí
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Obory činnosti: - implementace software
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- pronájem software
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- poskytování užití software
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- rozmnožování počítačových programů
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- poradenství v oblasti komunikací a počítačových sítí
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- poradenství v oblasti software
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- poradenství v oblasti hardware
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Jaroslav Pešek

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Skladování zboží a manipulace s nákladem

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Obory činnosti: - překládka sypkých a kusových zásilek
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- vykládka a nakládka železničních vozů a kontejnerů
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- skladování zboží
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Jemná mechanika

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Výroba strojů a zařízení pro využití mechanické energie

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Obory činnosti: - motorů a turbin
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Ing. Luboš Běle

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Výroba zdravotnických přístrojů a zdravotnických prostředků

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Obory činnosti: - mechanoterapeutických pomůcek
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- nástrojů a pomůcek pro lékařské nebo veterinární účely
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- lékařského nebo veterinárního zařízení
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- elektrodiagnostických aparatur
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Ing. Luboš Běle

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Projektování technologických, řídících a pomocných systémů energetických, průmyslových a experimentálních, a technologií živnostního prostředí

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Zánik oprávnění:18. 2. 2002


Projektování elektrických zařízení

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Obory činnosti: Projektování elektrických zařízení
od 25. 01. 2001 do 30. 06. 2008

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Provozování středisek kalibrační služby

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Zánik oprávnění:18. 2. 2002


Výroba rozvaděčů nízkého napětí a baterií, kabelů a vodičů

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Obory činnosti: - kabelů, vodičů a lamel
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- galvanických článků a baterií
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008
- rozvaděčů nízkého napětí
od 04. 12. 2003 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Antonín Dobrý

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Příprava a vypracování technických návrhů

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Grafické práce a kresličské práce

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Obory činnosti: - zpracování grafických návrhů a grafických úprav textů
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- zhotovení technických výkresů
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Testování, měření a analýzy

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Obory činnosti: - provozování středisek kalibrační služby
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- výkon hydrometeorologických a meteorologických činností
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- měření radonu
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008
- chemické a mikrobiologické analýzy
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Velkoobchod

Druh živnosti:Ohlašovací volná

Vznik oprávnění:31. 8. 1999

Obory činnosti: - strojírenskými výrobky
od 18. 02. 2002 do 30. 06. 2008

Odpovědní zástupci: Petr Kotnour

Zánik oprávnění:30. 6. 2008


Údaje o registraci DPH

DIČ:CZ25235753

Nespolehlivý plátce NE

Registrace platná od:31. 8. 1999

Související firmy

Související osoby

#NázevICOAdresa
387556"WANTIS-Brandýs n/L s.r.o."25657101Brandýs nad Labem, Zápská 1855
1062149Borovka LadislavNetolice, Na Vyšehradě 639
10621511/ František ŠebestaHracholusky 12
1062145Švancar EmanuelVlachovo Březí č. 189
1062142MRÁZOVÁ LUDMILAStrunkovice nad Blanicí, Větrná 241